تجهیزات فروشگاهی که باید برای خرده فروشی خود داشته باشید
راهنمای فناوری

تجهیزات فروشگاهی که باید برای خرده فروشی خود داشته باشید

آنچه از تجهیزات فروشگاهی که در روز افتتاحیه در طبقه فروش خود نیاز دارید :

آیا می دانید فروشگاه خرده فروشی شما به چه تجهیزاتی نیاز دارد؟ راه اندازی یک کسب و کار، یا خرید یک کسب و کار موجود از شخصی، موقعیتی بسیار هیجان انگیز است. اگر خوش شانس باشید، در صورت کمبود منابع ممکن است کمی ناراحتی را تجربه کنید. با این حال، اگر شما بدشانس باشید و تجهیزات فروشگاهی لازم را تمام کنید، ممکن است فاجعه ای برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد.

بهترین راه برای اینکه کسب و کار خود را روان نگه دارید، و از فاجعه جلوگیری کنید، این است که مطمئن شوید قبل از تمام شدن لوازم مورد نیاز خود، آنها را دارید. البته، اینکه به چه لوازمی نیاز دارید، کاملاً به نوع فروشگاه خرده فروشی شما بستگی دارد. اما، برای اینکه ایده خوبی از انواع تجهیزات مورد نیاز یک کسب و کار خرده فروشی به شما بدهیم، در اینجا فهرستی از لوازم مورد نیاز برای روز افتتاحیه آورده شده است.

چه چیزی را در اتاق انبار خود نگه دارید؟
بیشتر اتاق‌های انبار خرده‌فروشی به تجهیزات اولیه یکسانی نیاز دارند. این شامل سطل های زباله، کیسه های زباله، ابزار قیمت گذاری، تگ برچسب گذاری و … است.

همچنین احتمالاً به لوازم علامت‌گذاری، برش جعبه، تفنگ نواری، جارو، جاروبرقی و سایر لوازم نظافتی مانند مواد ضدعفونی کننده نیاز خواهید داشت. همچنین، شما می خواهید از دعوای قضایی جلوگیری کنید، بنابراین علائم کف مرطوب را فراموش نکنید. سفر مشتری و افتادن روی زمین خیس یک دعوی قضایی است که در انتظار وقوع است.

 

تجهیزات برای اتاق استراحت شما

لوازمی که برای اتاق استراحت خود نیاز دارید تقریباً بر اساس عقل سلیم است. مطمئن شوید که قهوه جوش، قهوه و فیلتر، یخچال (یخچال بزرگ یا مینی یخچال)، مایکروویو، کمدهای نگهداری و سطل زباله دارید.

شما همچنین به میز و صندلی، تلویزیون، لوازم نظافت آشپزخانه و پوسترهایی نیاز دارید که کارکنان را از حقوق، آیین نامه رفتار و مسئولیت های کارکنان برای تمیز کردن اتاق استراحت آگاه می کند.

 

شما به تمام موارد اولیه مانند کمد بایگانی، گاوصندوق، کامپیوتر، چاپگر، اسکنر و خردکن نیاز دارید. در حالی که به طور فزاینده ای منسوخ می شود، برخی از مشاغل هنوز از دستگاه های فکس استفاده می کنند. دفتر شما همچنین باید دارای تلفن ثابت با سیستم پست صوتی حرفه ای و لوازم اداری اولیه مانند خودکار، کاغذ، منگنه و گیره کاغذ باشد.

 

مقالات مرتبط : 5 نمونه از دفاتر کاری مدرن که میتوانید از آنها الهام بگیرید.

 

تجهیزات فروشگاهی طبقه فروش

یک طبقه فروش مجهز دارای صندوق‌ها، کیف‌های خرید در اندازه‌های مختلف، چرخ‌های خرید و سبد، تابلوی “باز” ​​و “بسته”، آینه‌های امنیتی و سیستم امنیتی است. طبقه فروش شما همچنین به قفسه ها، نمایشگرهای POP، چوب لباسی، تلویزیون و سیستم استریو و در نهایت موجودی شما نیاز دارد.

 

جمع بندی :

اگر دقیقاً مطمئن نیستید که به چه نوع تجهیزاتی نیاز دارید، یا فقط می خواهید مطمئن شوید که همه چیز را قبل از افتتاحیه خود پوشش داده اید، با سازمانی که برای کمک به صاحبان مشاغل طراحی شده است تماس بگیرید. برای راهنمایی اتاق بازرگانی محلی یا شعبه محلی اتحادیه مشاغل کوچک را امتحان کنید. ممکن است بتواند به شما کمک کند یا حداقل شما را در مسیر درست راهنمایی کند.

اگر هنوز هم نگرانی یا سؤالی دارید، با توجه به بودجه، یک مشاور را به صورت ساعتی استخدام کنید. یک متخصص با تجربه می تواند نکاتی را ارائه دهد و به تمام نگرانی های شما رسیدگی کند.

 

دی اف اس کالا فروشنده و تامین کننده برتر تجهیزات اداری, بانکی, فروشگاهی و … با رقابتی ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت. همین امروز برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

پست های مرتبط