معرفی بهترین دستگاه شمارش پول (سورتر اسکناس)
راهنمای خرید راهنمای فناوری

معرفی بهترین دستگاه شمارش پول (سورتر اسکناس)

بهترین دستگاه شمارش پول (سورتر اسکناس) کدام مدل ها هستند؟

ما متعهد به تحقیق، آزمایش و توصیه بهترین محصولات هستیم.  برای مشاوره تخصصی برای خرید محصول مورد نیاز خود و با توجه به کسب و کار خود با مشاواران ما در دی اف اس کالا تماس بگیرید.

 

هر کسی که مرتباً با مقادیر زیادی پول نقد یا سکه سروکار دارد، باید بهترین دستگاه شمارش پول (سورتر اسکناس) را برای شمارش یا مرتب‌سازی سریع و دقیق اسکناس‌ها یا سکه‌ها داشته باشد. هنگامی که به دنبال بهترین باجه های پول هستید، در نظر بگیرید که آیا به دستگاهی برای شمارش پول (سورتر اسکناس) نقد یا سکه نیاز دارید. سپس، گزینه های خود را بر اساس بودجه و ظرفیت، سرعت و توانایی دستگاه برای تشخیص اسکناس های تقلبی محدود کنید. لیست ما در زیر شامل گزینه های برتر است، از جمله ماشین هایی که اسکناس ها را می شمارند و ماشین هایی که سکه ها را می شمارند و مرتب می کنند.

 

بهترین دستگاه شمارش پول (سورتر اسکناس) از نظر بودجه: Domens Portable Money Counter

ساده و مقرون به صرفه، Domens Portable Money Counter دقیقاً همان چیزی را که وعده می دهد بدون فلاش اضافه انجام می دهد: می تواند تا 600 اسکناس در دقیقه شمارش کند. استفاده از این دستگاه آسان است و با وزن 0.86 پوند، جمع و جور و قابل حمل است. این آن را برای مشاغل کوچک یا افرادی که به دنبال یک گزینه راحت و کم وقت  هستند ایده آل می کند. تابع “افزودن” به شما امکان می دهد در صورت لزوم به تعداد آن اضافه کنید و دستگاه با اکثر ارزهای کاغذی جهان کار می کند. برای بهترین عملکرد و دقت، اسکناس ها باید به طور منظم درج شوند و صاف فشار داده شوند.

اگر در حال حرکت هستید، این شمارنده را می توان به منبع برق وصل کرد یا با چهار باتری قلمی تغذیه کرد. با این حال، برخلاف خواهر و برادرهای گران‌تر خود،  تنها می‌تواند تعداد اسکناس‌هایی را که درج می‌شوند شمارش کند و قادر به تشخیص ارزش یا انواع مختلف اسکناس نیست.

 

بهترین دستگاه شمارش پول (سورتر اسکناس) برای حجم بالا: Carnation Mixed Denomination Counter/Sorter

CR1500 اسکناس‌ها را بر اساس اسم و جهت مرتب می‌کند و دارای یک جیب برای اسکناس‌های مشکوک به جعلی است. جیب رد به دستگاه اجازه می‌دهد حتی زمانی که اسکناس تقلبی شناسایی شده است به شمارش پول  ادامه دهد—بسیاری از دستگاه‌های دیگر با تشخیص اسکناس تقلبی شمارش را متوقف می‌کنند. برای دسترسی و استفاده آسان به راحتی روی پیشخوانیا میز قرار می گیرد.

خارج از جعبه، CR1500 می تواند اسکناس ها را به چهار ارز مختلف بشمارد: دلار آمریکا، دلار کانادا، یورو و پوند انگلیس. CR1500 حتی می‌تواند شماره سریال هر اسکناس‌هایی را که شمارش می‌کند، ثبت کند. اطلاعات را می توان ذخیره و چاپ کرد یا به یک فایل CSV یا Excel برای نگهداری سوابق صادر کرد. این شامل توابع افزودن، دسته ای، گزارش دهی و چاپ است. حتی می‌توانید نرم‌افزار را از طریق کارت SD یا اسلات USB زمانی که به‌روزرسانی‌ها در دسترس هستند، به‌روزرسانی کنید.

 

 

بهترین دستگاه شمارش پول (سورتر اسکناس) برای مشاغل کوچک: Cassida 6600 Bill Counter

شمارشگر ارز درجه تجاری Cassida 6600 تا 1400 اسکناس در دقیقه شمارش می کند. این دستگاه می‌تواند تا 400 اسکناس را نگه دارد، می‌تواند صورتحساب‌ها را در حالت دسته‌ای شمارش کند، و شامل و یک حالت افزودن برای مجموع تجمعی است که روی نمایشگر LED دوگانه نمایش داده می‌شود. حسگرهای فرابنفش و مغناطیسی برای احراز هویت اسکناس‌ها استفاده می‌شوند و اطمینان حاصل می‌کنند که اسکناس‌های تقلبی در کل لحاظ نمی‌شوند. اگر اسکناس تقلبی تشخیص داده شود، دستگاه شمارش را متوقف می کند، یک بوق به صدا در می آورد و یک خطا را روی صفحه نمایش می دهد. پس از برداشتن صورتحساب تقلبی و راه اندازی مجدد دستگاه، دستگاه به طور خودکار صورتحساب تقلبی را از مجموع کل حذف می کند و از داشتن شمارش دقیق صورت حساب اطمینان حاصل می کند.

اسکناس‌هایی را که بارگیری کرده‌اید انتخاب کنید، و ویژگی ValuCount کل ارزش دلاری اسکناس‌هایی را که مرتب شده‌اند محاسبه می‌کند. فقط مطمئن شوید که فقط یک اسکناس را بارگیری کرده‌اید تا از صحت کل صورت‌حساب اطمینان حاصل کنید زیرا دستگاه اسکناس‌های مختلط را تشخیص نمی‌دهد.

Cassida 6600 دارای اندازه جمع و جور و دسته جمع شدنی است که حمل و نقل آن را آسان می کند. این یک ویژگی عالی برای صاحبان مشاغل کوچک است که نیاز به شمارش پول  در مکان‌های مختلف دارند.

 

سخن نهایی :

انتخاب برتر ما G-Star Technology Money Counter است  زیرا می تواند دو ساعت مداوم کار کند، خواندن آن آسان است و بسیار بی صدا کار می کند. همچنین سرعت شمارش بالا (1000 اسکناس در دقیقه) و نرخ تشخیص پولهای تقلبی فوق العاده دقیق دارد.

 

چه چیزی را در دستگاه شمارش پول (سورتر اسکناس) جستجو کنید ؟

سرعت شمارش
سرعت شمارش پول  شمار بر حسب اسکناس در دقیقه اندازه گیری می شود. به طور کلی سرعت شمارش معمولا بین 1000 تا 1400 اسکناس در دقیقه است. با این حال، گزینه های کمتر و بالاتری مانند اسکناس 600 یا 1900 در دقیقه وجود دارد. اگر در یک زمان مقادیر زیادی پول نقد را مدیریت می کنید، به دنبال یک شمارنده پول با نرخ سرعت بالاتر هستید. این به شما کمک می کند در زمان صرفه جویی کنید و به کسب و کار شما اجازه می دهد کارآمدتر شود.

 

توانایی تشخیص پول تقلبی:
چند نوع مختلف تشخیص تقلبی در شمارنده های پول وجود دارد. اینها فرابنفش، مغناطیسی و مادون قرمز هستند. اشعه ماوراء بنفش رایج ترین نوع است و نوار فلورسنتی را که روی صورتحساب چاپ شده اما با چشم غیرمسلح نامرئی است، تشخیص می دهد. Magnetic شبیه UV است زیرا برخی ارزها با جوهر مغناطیسی چاپ می شوند. با این حال، می تواند دقت کمتری داشته باشد زیرا خواص مغناطیسی موجود در جوهر می تواند به مرور زمان از بین برود. مادون قرمز کمترین نوع رایج است، اما مشخص می کند که آیا جوهر استفاده شده روی صورتحساب می تواند نور مادون قرمز را جذب کند یا خیر.

تشخیص اسم اسکناس
دستگاه شمارش پول (سورتر اسکناس) می‌توانند اسکناس‌ها را بر اساس تعداد کل، ارزش و اسمشان بشمارند. به طور کلی، شمارنده‌های پولی که تعداد کل اسکناس‌ها و ارزش آن‌ها را محاسبه می‌کنند، تنها می‌توانند در هر بار یک واحد پولی را مدیریت کنند. اما برخی از مدل‌های پیشرفته‌تر تعداد را می‌شمارند، مجموع شما را ارزش‌گذاری می‌کنند و صورت‌حساب‌ها را بر اساس نامشان مرتب می‌کنند. همچنین ویژگی های دیگری مانند دسته ای و افزودن وجود دارد. عملکرد دسته ای به شما این امکان را می دهد که تعداد اسکناس های مورد نظر خود را برای شمارش زمان برای ساخت دسته ها وارد کنید. تابع افزودن به شما اجازه می دهد تا به طور مداوم یک پشته دیگر از صورتحساب ها را بدون توقف تعداد کل به قیف اضافه کنید. هر نوع که نیاز دارید تا حد زیادی به مقدار پول نقدی که دارید بستگی دارد. با این حال، پیدا کردن ماشینی که بتواند همه این کارها را انجام دهد، می تواند به صرفه جویی در زمان و کارآمدتر شدن کسب و کار شما کمک کند.

 

دی اف اس کالا فروشنده و تامین کننده برتر تجهیزات اداری, بانکی, فروشگاهی و … با رقابتی ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت. همین امروز برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

پست های مرتبط