معرفی بهترین دستگاه های تشخصی اصالت اسکانس و ارز :
راهنمای خرید راهنمای فناوری

بهترین دستگاه های تشخیص اصالت اسکانس و ارز

معرفی بهترین دستگاه های تشخیص اصالت اسکانس و ارز :

بسته به اینکه چگونه به آن نگاه می کنید، نگهداری از یک فروشگاه ممکن است چندین دهه پیش بسیار ساده تر یا بسیار سخت تر بوده باشد. مغازه داران بسیاری از ابزارهای امروزی را برای شناسایی اسکناس های تقلبی در دسترس ما نداشتند، اما باز هم، تعداد اسکناس های تقلبی در گردش در طول سال ها به صورت قارچ گونه افزایش یافته است.

ابزار شناسایی این قبوض بسیار مهم است. پذیرش پول تقلبی معادل دزدی است – کسی خدمات یا کالای شما را دریافت می کند و شما در ازای آن چیزی دریافت نمی کنید. برای جلوگیری از این اتفاق، ارزش آن را دارد که روی یک دستگاه تشخیص اصالت اسکانس سرمایه گذاری کنید. برای یافتن بهترین دستگاه تشخیص اصالت اسکانس برای خرید همین حالا ادامه مطلب را بخوانید.

.

  • بهترین دستگاه تشخیص اصالت اسکانس از نظر تکنولوژی ال ای دی : AccuBanker LED420

AccuBanker LED420 همچنین کارت های اعتباری جعلی و همچنین پول نقد را شناسایی می کند و این کار را با فناوری LED پیشرفته انجام می دهد که از نورهای UV و سفید استفاده می کند. چراغ های سفید واترمارک ها را بررسی می کنند. LED420 همچنین محافظت اضافی در تشخیص اندازه را اضافه می کند. فقط کافی است درب شیشه ای کوچک را باز کنید، صورتحساب را در داخل  قرار دهید و AccuBanker به سرعت آن را تأیید می کند.

آشکارسازهای قدیمی لامپ سال‌ها پیش نیاز به تعویض مکرر لامپ‌ها داشتند، اما این لامپ‌ها در AccuBanker LED420 ماندگاری ویژه‌ای دارند. آنها می توانند تا 10000 ساعت کار کنند. LED420 به یک آداپتور برق AC/DC 12VDC نیاز دارد.

 

  • بهترین دستگاه تشخیص اصالت اسکانس از نظر سرعت :Cassida InstaCheck Automatic Counterfeit Detector

 آن را برای فروشگاه‌های با حجم بالا مناسب می‌سازد. شما نمی خواهید مشتریان خود را در حالی که در صف منتظرند تا شما پول آنها را بررسی کنید. InstaCheck فقط در عرض یک ثانیه به شما یک علامت مثبت یا انگشت شست به شکل “Pass” (آبی) یا “Fail” (قرمز روشن) نشان می دهد.

این کار را با اسکن هر صورتحساب و ارجاع متقابل آن با پایگاه های داده متعدد انجام می دهد.

 

  • بهترین دستگاه تشخیص اصالت اسکانس دوکاره ( پول شمار) :B$Sure Portable Counterfeit Bill Detector

 Tangkula فقط به شما اطمینان نمی دهد که پولی که دریافت می کنید یک ارز اصلی  است.بلکه دستگاه پول شمار نیز هست . 

این آشکارساز از ترکیبی از قابلیت های تشخیص UV، MG، IR و چند طیفی استفاده می کند.

 

دی اف اس کالا فروشنده و تامین کننده برتر تجهیزات اداری, بانکی, فروشگاهی و … با رقابتی ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت. همین امروز برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

پست های مرتبط