معرفی بهترین تلفن های سال 2022
راهنمای خرید

معرفی بهترین تلفن های سال 2022

بهترین مدل های تلفن اداری در سال 22 کدام مدل ها هستند؟

وقتی صحبت از تلفن های اداری به میان می آید، حتی شرکت هایی در همان صنعت یا بخش می توانند نیازهای کاملاً متفاوتی داشته باشند. یک دفتر کمک حقوقی را با یک شرکت حقوقی سطح‌بالا مقایسه کنید که به مشتریان شرکت‌های بزرگ خدمات ارائه می‌دهد: اولی ممکن است تلفنی داشته باشد که دائما زنگ می‌زند در حالی که تلفن دومی ممکن است چهار یا پنج بار در ساعت زنگ بخورد. یک دفتر ممکن است نسبتاً آرام باشد در حالی که دیگری یک دیوانه خانه باشد.

اگرچه تلفن‌های اداری قطعاً برای همه یکسان نیستند، سیستم‌های منحصربه‌فردی برای پاسخگویی به نیازها و شرایط مختلف وجود دارد، چه تیم شما اغلب از راه دور کار می‌کند، یا فقط از چند کارمند تشکیل می‌شود، یا به طور مداوم در جاده‌ها و دور از آن‌ها. میز آنها

برای یافتن بهترین تلفن اداری برای کسب و کار خود ادامه دهید. 

 

بهترین تلفن از نظر کلی : Panasonic KX-TG7875S Bluetooth Cordless Phone

پاناسونیک یکی از نام‌های شناخته‌شده‌تراست و این گوشی  شما را ناامید نمی‌کند، به‌خصوص اگر کسب‌وکار شما مرتباً شما یا کارمندانتان را بیرون از دفتر نگه می‌دارد. فناوری Link2Cell آن تا دو گوشی هوشمند را به هم متصل می‌کند، بنابراین هرگز مجبور نیستید از تلفن ثابت خود دور باشید. و به هر دو صورت کار می کند – پیامک های تلفن همراه شما در تلفن پاناسونیک نیز نمایش داده می شود.

به لطف کاهش نویز بهبودیافته این تلفن، تقریباً در هر جایی می‌توانید تماس بگیرید.

 

بهترین تلفن برای دفاتر خانگی : Panasonic KX-TGF352N Corded/Cordless Phone

اگر از خانه کار می کنید نیز پاناسونیک شما را تحت پوشش قرار می دهد. سیستم تلفن KX-TGF352N مجهز به مانیتور کودک است، بنابراین می‌توانید وقتی در محل کار خود هستید مراقب کودک خود باشید.

 

فقط به این دلیل که از خانه کار می کنید به این معنی نیست که به توانایی های تجاری درجه یک نیز نیاز ندارید. این سیستم تلفن شامل یک تلفن با سیم و سه گوشی بی سیم است که همگی دارای شناسه تماس گیرنده هستند. واحد پایه دارای یک باتری پشتیبان است که تا 13 ساعت استفاده را فراهم می کند. یک دکمه مسدود کردن تماس وجود دارد تا بتوانید آن بازاریاب‌های تلفنی مزاحم را در زمانی که در تلاش برای رسیدگی به امور تجاری هستید بلاک کنید.

 

بهترین تلفن مناسب دفاتر بزرگ کاری: AT&T CL2940 Corded Phone

اگر در فضایی تا حدی بزرگ کار می کنید – شاید خود دفاتر در کنار یک انبار یا منطقه تولید واقع شده باشند -این تلفن AT&T می تواند گزینه خوبی باشد. به لطف صفحه نمایش فوق العاده بزرگ آن، می توانید صفحه نمایش CL2940 را از فاصله ای دور ببینید. همچنین دارای شناسه تماس‌گیرنده است، بنابراین می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید تلفن را بردارید یا آن تماس‌گیرنده خاص می‌تواند پیامی بگذارد. ویژگی Caller ID شامل یک حافظه 65 نام و شماره است.

 

دکمه ها نیز بسیار بزرگ هستند و زنگ به گونه ای طراحی شده است که صدای فوق العاده ای داشته باشد، اگرچه می توانید با کنترل صدا آن را کاهش دهید. این مدل همچنین قابلیت انتظار تماس و کمک صوتی را با کنترل صدا ارائه می دهد.

 

بهترین تلفن مناسب دفاتر کاری کوچک : Xblue X16 Small Business Phone System

X16 Xblue برای دفاتر کوچک مناسب است زیرا با چهار تلفن همراه است. هر تلفن دارای یک بلندگوی دیجیتال است که لمس خوبی است. و اگر دفتر شما کمی بزرگتر است، می توانید تلفن های اضافی را برای یک سیستم فراگیر خریداری کنید. این سیستم تلفن اداری تا شش خط و 16 تلفن قابل ارتقا است.

 

بهترین تلفن از نظر بودجه : Snom IP 710 Phone

Snom IP 710 Phone از سری Snom 700 است و قیمت مناسبی دارد. حتی با هزینه مقرون به صرفه، هیچ ویژگی مهمی را رها نخواهید کرد. Snom 710 دارای گزینه های مفیدی از جمله یک گوشی ارگونومیک و پنج کلید قابل برنامه ریزی است.

 

کیفیت صدا HD است و از طریق سیستم بلندگو/میکروفون پیشرفته ارائه می شود. صفحه نمایش نیز دارای نور پس زمینه است و تلفن تا 12 خط را در خود جای می دهد تا بتواند نیازهای اکثر دفاتر را برطرف کند.

 

 

دی اف اس کالا فروشنده و تامین کننده برتر تجهیزات اداری, بانکی, فروشگاهی و … با رقابتی ترین قیمت ها و بالاترین کیفیت. همین امروز برای مشاوره با ما تماس بگیرید.

 

پست های مرتبط